Головна Про нас Доставка та оплата Новини Контакти
(097) 596 96 90
(063) 471 08 56


Замовити
дзвінок
X

Ми Вам зателефонуємо!Про нас


Наша компанія - це експерт в галузі японської кухні, що спеціалізується на продажу свіжих та смачних суші, ролів, маки, сетів, гунканів, запечених ролів та теплих ролів.

Ми пишаємось якістю нашої продукції, що готується з добірних інгредієнтів з використанням традиційних японських методів приготування. Наша мета – запропонувати нашим клієнтам істинно японський смак у кожному биті.

Ми розуміємо, що наша продукція має не лише смачно виглядати, а й бути якісною та безпечною для здоров'я. Тому ми суворо стежимо за якістю наших продуктів та процесом їх приготування, використовуючи лише свіжі інгредієнти та ретельно перевіряючи кожну партію перед продажем.

Ми пропонуємо широкий асортимент страв японської кухні, від класичних суші та ролів до запечених та теплих ролів, які ми готуємо на місці, щоб наші клієнти могли насолодитися свіжою та теплою стравою прямо з нашої кухні.

Ми також пропонуємо послуги доставки, щоб наші клієнти могли насолоджуватися смачною та свіжою японською кухнею у себе вдома чи в офісі. Ми гарантуємо швидку та надійну доставку, щоб наша продукція завжди була свіжою та смачною.

Якщо ви шукаєте автентичний смак японської кухні, не шукайте далі – наша компанія пропонує тільки найкращу якість продукції та обслуговування. Ми раді запропонувати вам нашу продукцію і сподіваємося, що ви насолодитеся нашою японською кухнею так само, як і ми.
Якісні інгрідієнти

Швидка доставка

Доступні ціни

Зручна оплата


Inari Sushi Fox знаходиться за адресою:
м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 30

Графік роботи:
Вівторок – Неділя 11:00 – 21:00 Понеділок - ВихіднийInari Sushi Fox знаходиться за адресою:
м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 30

Графік роботи:
Вівторок – Неділя 11:00 – 21:00 Понеділок - Вихідний


Експерт в галузі японської кухні, що спеціалізується на продажу свіжих та смачних суші, ролів, маки, сетів, гунканів, запечених ролів та теплих ролів.SushiFox.ck.ua - Усі права захищені © 2023